Profesionální fotografii se věnuji od poloviny devadesátých let. Mým cílem je vytvářet jednoduché, čisté fotografie, vycházející z minimalismu.

Zabývám se především fotografií architektury pro developerské a projekční společnosti a pro publikační účely (knihy, kalendáře, pohlednice, vlastní fotobanka). Stylizované detaily architektury jsem několikrát vystavoval a využívám je i pro fotoobrazy k výzdobě hotelových i jiných interiérů. Věnuji se i reportážní fotografii, hlavně fotografování konferencí českých i zahraničních společností, ale i divadel, koncertů atd.

Používám Canon 30 Mpx s příslušenstvím, velkoformátovou kameru Cambo, panoramatický Noblex, záblesková světla Bowens, dron Phantom 20 Mpx.

V posledních letech jsem pracoval nebo pracuji pro nakladatelství Foibos, Práh, Baset, XYZ, hotely Hilton, Four Seasons, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Národní hřebčín Kladruby n. L., Průhonický park, Středočeský kraj, Ministerstvo zemědělství, ČVUT, grafická studia i průmyslové společnosti.